Оксана Лукомська

Оксана Лукомська

Член АФНУ:
Так
Серитифікований член АФНУ:
Так
Номер телефону:
+38 (068) 758-72-02
Ел.адреса:
oksanalukomska9@gmail.com
Агенство:
Для того, щоб мати можливість додавати відгук Ви повинні отримати запит від агента!

Відгуки (3)

Svitlana
20.02.2022
5.0
Наскільки ви готові порадити спеціаліста?
Компетентність
Контактність
Відповідальність
Лояльність
спеціаліст надав мені велику кількість пропозицій нерухомості, котра мене цікавила
Щиро дякую за співпрацю ріелтору Оксані Лукомській. Оксана це мега щира, позитивна людина, як риба у воді в своїй роботі, якщо купувати то лише з нею☺️ 24/7 з клієнтом у співпраці, помічає навіть дрібниці у квартирах, як позитивна так негативні, і відразу вказує на них(на які, зачасту, при першому огляді, не звертає уваги покупець). Чудово орієнтується по місту, районах, будинках, роках забудови і всіх інших моментах які цікавлять покупця. На неї сміливо можна положитись у виборі житла. Не залишає клієнта до моменту передачі ключів з рук в руки, а це особливо цінно. Бажаю побільше клієнтів, легких на підйом, та швидких до прийняття рішень☺️
kovap
25.01.2022
5.0
Наскільки ви готові порадити спеціаліста?
Компетентність
Контактність
Відповідальність
Лояльність
спеціаліст зайнявся моєю нерухомістю і успішного її реалізував
Звернувшись з наміром продажу квартири до п.Оксани Лукомської впевнено скажу, що зробила правильний вибір. Моїми вимогами були продаж у найкоротший термін за максимально вигідною ціною. Тож, упродовж ЛИШЕ двох тижнів п.Оксана - ЗНАЙШЛА покупця; - надала повну консультацію зі всіх ЮРИДИЧНИХ питань з продажу; - виконала підготовку обов'язкових документів; - організувала повний супровід у всі необхідні комунальні служби стосовно довідок. Оксана Лукомська, дякую за співпрацю і відмінний результат! Моя порада - бережіть свій час і довіряйте професіоналам.
oksanalukomska9
06.10.2021
5.0
Наскільки ви готові порадити спеціаліста?
Компетентність
Контактність
Відповідальність
Лояльність
спеціаліст допомагав мені купляти та продавати нерухомість
Відповідальний і компетентний працівник, за короткий час вирішила поставлене завдання, професійний супровід всього процесу від продажу до купівлі.